Безпека життєдіяльності. Лекція № 7. Управління силами та засобами ОГ під час НС

  • warning: Illegal string offset 'data' in /home/siteog/zerkalov.org/www/includes/tablesort.inc on line 110.
  • warning: Illegal string offset 'data' in /home/siteog/zerkalov.org/www/includes/tablesort.inc on line 110.

Безпека життєдіяльності. Навчальна програма. Посібник. Лекції. Контрольні роботи. Практичні заняття
ЛЕКЦІЇ
Безпека життєдіяльності. Лекція № 1
Безпека життєдіяльності. Лекция № 2
Безпека життєдіяльності. Лекція № 3
Безпека життєдіяльності. Лекція № 4
Безпека життєдіяльності. Лекція № 5
Безпека життєдіяльності. Лекція № 6

ТЕМА 7: Менеджмент безпеки, правове забезпечення та організаційно-функціональна структура захисту населення та АТО у НС.
БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. ЛЕКЦІЯ № 7
Текст до лекції №7

Безпека життєдіяльності. Лекція № 8
Практичні роботи з «Безпеки життєдіяльності»
ЛІТЕРАТУРА
Д. В. Зеркалов. Навчальний посібник «Безпека життєдіяльності»
ЗМІСТ ТЕМИ
Порядок надання населенню інформації про наявність загрози або виникнення НС, правил поведінки та способів дій в цих умовах.
Сутність і особливості оперативного управління за умов вини-кнення НС. Міські, заміські, запасні та пересувні пункти управлін-ня в НС. Спеціально уповноважений керівник та штаб з ліквідації НС. Сили і засоби постійної готовності.
Мета і загальна характеристика рятувальних та інших невідкладних робіт. Техніка, що застосовується при ліквідації наслідків НС. Розрахунок сил та їх ешелоноване угрупування. Склад та завдання угрупування сил першого, другого ешелонів та резерву. Організація взаємодії сил при проведенні аварійно-рятувальних робіт та основних видів забезпечення у зоні НС.
Здійснення карантинних та інших санітарно-протиепідемічних заходів. Технічні засоби і способи проведення дезактивації, дегазації та дезінфекції території, техніки, транспорту, будівель, приміщень, одягу, взуття і засобів захисту, продовольства, води, продовольчої сировини і фуражу. Дезактивуючи, дегазуючи та дезінфікуючи розчини.
ПРОФЕСІЙНА СКЛАДОВА
Спеціальні відомчі та позаштатні формування, які залучаються (у межах їхніх тактико-технічних можливостей) до проведення рятувальних та інших невідкладних робіт. Визначення порядку їх приведення до готовності та організації управління діями у процесі виконання завдань.
Основні засоби, тактика дій і способи виконання робіт у зоні НС в залежності від профільного напряму ВНЗ. Матеріально-технічне, медичне та інші види забезпечення при проведенні ряту-вальних та інших невідкладних робіт на об’єктах галузі. Організація життєзабезпечення населення у НС та надання гуманітарної допомоги потерпілим.

Прикрепленный файлРазмер
bgd-l7.doc582 кб